Sitemizde şuan toplam 4116 torrent ve direk izleme film bulunmaktadır.

Zoner Photo Studio Professional 18 – Keyli Full Hızlı İndir – Torrent

ÖneriTorrentlere Yorum Yapınız ! Beğenmek İçin Yandaki Kalp Simgesine Tıklayın !


0
( Yüksek Kalite )

Açıklama

Zoner Photo Studio fotoğraflarınızın kontrol altına almaya yardımcı olur. Zoner Photo Studio dijital fotoğrafları yönetmek ve işlemek için komple bir araç olduğunu. Senin kameradan resimleri edinin arşiv düzenlemek ve düzenlemek ve fotoğraflarınızı paylaşın – bu kadar kolay olmamıştı ! Zoner Photo Studio yeni başlayanlar , ileri düzey kullanıcılar ve dört üzerinden farklı varyantları seçebilirsiniz tecrübeli fotoğrafçılar için yararlıdır . Zoner Photo Studio dijital kameralar , tarayıcılar ve mobil cihazların her kullanıcı için yapılır. Kolay fotoğraf yönetimi için otomatik ve manuel düzenleme ve resimlerde hata düzeltme için bilgisayarınıza indirmek için araçlar ve paylaşımı ve yayıncılık fotoğraflar için : Size baştan sona kaliteli dijital fotoğraf işleme için gereken her şeyi içerir . Zoner Photo Studio , aynı zamanda son derece profesyonel ( örneğin çerçeveleme ve metin içinde görüntü ) eğlenceli ( örneğin yağlıboya ve posterization ) gelen etkileri içerir.
Dosyayı İndirmek İçin Tıkla !


Yeşil Logo Yok Ve Part Yok Gibi Sorular ?Arkadaşlar Sistemimizde 2 Farklı Film Kategorisi Mevcut Part İle İzleme Ve Direk İzleme Sağ Köşe'den Film(Direk İzleme) Part İzleme'dir İndirme Yoktur.Film(Torrent İndirme) İse Filmi İndirme Kategorisidir.Direk İzleme Çıkan Filmlerin Birçoğu Torrent İndirme Kategorisinde İndirmeye Hazır Durumdadır.İyi Eğlenceler.


! DOSYA İNDİRME İŞLEMİ !"Yeşil Logonun Altındaki Dosyayı İndirmek İçin Tıkla" Yazısına Basınız.

! DİREK FİLM İZLEME HAKKINDA !Eğer Film Partlı İse Direk İzleme Filmdir Partları Kontrol Ediniz.Farklı Partlarda Video Çıkışı Olabilir.

228
Konu Bilgileri 1 sene önce eklendi
YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?