Sitemizde şuan toplam 4116 torrent ve direk izleme film bulunmaktadır.

X-Men: Apocalypse 2016 Türkçe Dublaj 1080p Full HD izle

ÖneriTorrentlere Yorum Yapınız ! Beğenmek İçin Yandaki Kalp Simgesine Tıklayın !


40
( Yüksek Kalite )

Uygarlığın şafağından bu yana, Apocalypse ’e tanrı gözüyle bakılmaktadır. Marvel ’in X-Men evreninin birincil ve en enerjik mutantı Apocalypse, çoğu mutantın özelliğini kendinde toplayarak ebedi ve alt edilemeyen olmuştur. Binlerce senelik uykusundan uyandığında gördüğü yeni dünya, onu büyük düş kırıklığına uğratır. Kendine mutantlardan enerjik bazı meydana getirir. İçinde Magneto ’nun (Michael Fassbender) da yer aldığı takımın amacı insanoğlunu evrenden imha etmek ve Apocalypse ’in saltanatını devam edeceği bir dünya hazırlamaktır. Dünyanın kaderi dengede durmaktadır. Professor X ’in (James McAcoy) de desteğiyle, Raven (Jennifer Lawrence) genç bir X-Men takımına takviye etmeli ve insanoğlunu tümüyle yok oluştan kurtarmalıdır. Film, 2014’te vizyona giren X-Men: Geçmiş Günler Gelecek Filminin devam filmi ve X-Men serisinin 9. filmi olma özelliğini taşımaktadır. X-Men: Apocalypse adıyla vizyona girecek filmin kadrosunda tekrar Jennifer Lawrence, Michael Fassbender, Nicholas Hoult, James McAvoy,Evan Peters gibi isimler yer alıyor. torrentindirturk ekibi olarak bütün X-Men: Apocalypse izleyicilerine iyi seyirler dileriz.


Yeşil Logo Yok Ve Part Yok Gibi Sorular ?Arkadaşlar Sistemimizde 2 Farklı Film Kategorisi Mevcut Part İle İzleme Ve Direk İzleme Sağ Köşe'den Film(Direk İzleme) Part İzleme'dir İndirme Yoktur.Film(Torrent İndirme) İse Filmi İndirme Kategorisidir.Direk İzleme Çıkan Filmlerin Birçoğu Torrent İndirme Kategorisinde İndirmeye Hazır Durumdadır.İyi Eğlenceler.


! DOSYA İNDİRME İŞLEMİ !"Yeşil Logonun Altındaki Dosyayı İndirmek İçin Tıkla" Yazısına Basınız.

! DİREK FİLM İZLEME HAKKINDA !Eğer Film Partlı İse Direk İzleme Filmdir Partları Kontrol Ediniz.Farklı Partlarda Video Çıkışı Olabilir.

1.173
YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?
 

“X-Men: Apocalypse 2016 Türkçe Dublaj 1080p Full HD izle” filminde 3 Yorum bulunuyor.
  1. interferon - 10 ay önce demiş ki:

    tesekkurler

  2. KORMAK76 - 9 ay önce demiş ki:

    TEŞEKKÜRLER

  3. mstskmz - 7 ay önce demiş ki:

    teşekkürler