Sitemizde şuan toplam 4118 torrent ve direk izleme film bulunmaktadır.

Windows Repair 3.7.0 Pro + Key – Torrent İndir Download Hızlı

ÖneriTorrentlere Yorum Yapınız ! Beğenmek İçin Yandaki Kalp Simgesine Tıklayın !


0
( Yüksek Kalite )

Açıklama
Windows Onarım – alet all-in -on çözeltisi sistemini onarmak için . Varsayılan değerlerine çeşitli Windows ayarlarını geri yüklemek için tasarlanmıştır. Internet Explorer, Windows Update , Windows Güvenlik Duvarı ve daha kayıt hataları ve dosya izinleri yanı sıra konuları dahil olmak üzere sorunların geniş bir yelpazede düzeltmek için yardımcı olur .
Windows Tamir çalışan sistem arızası uyarı 4 basit adımı gerçekleştirmek istenecektir önce: virüs denetimi , bozuk sistem dosyalarını kontrol , sabit diski kontrol edin ve bir geri yükleme noktası oluşturmak . Daha sonra sistem onarım sunar , her biri üç Temel, İleri ve Custom , birini seçebilirsiniz .
Dosyayı İndirmek İçin Tıkla !


Yeşil Logo Yok Ve Part Yok Gibi Sorular ?Arkadaşlar Sistemimizde 2 Farklı Film Kategorisi Mevcut Part İle İzleme Ve Direk İzleme Sağ Köşe'den Film(Direk İzleme) Part İzleme'dir İndirme Yoktur.Film(Torrent İndirme) İse Filmi İndirme Kategorisidir.Direk İzleme Çıkan Filmlerin Birçoğu Torrent İndirme Kategorisinde İndirmeye Hazır Durumdadır.İyi Eğlenceler.


! DOSYA İNDİRME İŞLEMİ !"Yeşil Logonun Altındaki Dosyayı İndirmek İçin Tıkla" Yazısına Basınız.

! DİREK FİLM İZLEME HAKKINDA !Eğer Film Partlı İse Direk İzleme Filmdir Partları Kontrol Ediniz.Farklı Partlarda Video Çıkışı Olabilir.

224
Konu Bilgileri 1 sene önce eklendi
YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?