Sitemizde şuan toplam 4116 torrent ve direk izleme film bulunmaktadır.

Umbrella Corps Torrent İndir Full Hızlı Download

ÖneriTorrentlere Yorum Yapınız ! Beğenmek İçin Yandaki Kalp Simgesine Tıklayın !


0
( Yüksek Kalite )

Açıklama
kolordu katılın! Şemsiye Kolordu Resident Evil evreninde belirlenen yeni bir hızlı tempolu üçüncü kişi shooter. rekabetçi online oyun böyle bir Şemsiye Tesisi haritası gibi tarihi Resident Evil ortamlardan temalı kompakt savaş bölgelerinde hızlı, yoğun maçları yer alacak. Şemsiye Kolordu Birlik Technologies tarafından geliştirilen Birlik motoru kullanır.

Umbrella Corporation, acımasız uluslararası ilaç şirketi, rezil Raccoon Şehri olayla olmak üzere dünya çapında yıkım neden olan genetik deneyler ve biyolojik silahlar bilinir olmuştu. Organizasyon 2003 yılında aşağı getirildi rağmen, biyo-terörizm onun mirası devam etti. Günümüzde, biyo-silah bulanık olan çıkarları ile şirketlerin diğer paralı karşı sınırlı virüs ile enfekte alanlarda deneysel savaşlar için özel kuvvetler timleri işe sahiptir.

Dosyayı İndirmek İçin Tıkla !


Yeşil Logo Yok Ve Part Yok Gibi Sorular ?Arkadaşlar Sistemimizde 2 Farklı Film Kategorisi Mevcut Part İle İzleme Ve Direk İzleme Sağ Köşe'den Film(Direk İzleme) Part İzleme'dir İndirme Yoktur.Film(Torrent İndirme) İse Filmi İndirme Kategorisidir.Direk İzleme Çıkan Filmlerin Birçoğu Torrent İndirme Kategorisinde İndirmeye Hazır Durumdadır.İyi Eğlenceler.


! DOSYA İNDİRME İŞLEMİ !"Yeşil Logonun Altındaki Dosyayı İndirmek İçin Tıkla" Yazısına Basınız.

! DİREK FİLM İZLEME HAKKINDA !Eğer Film Partlı İse Direk İzleme Filmdir Partları Kontrol Ediniz.Farklı Partlarda Video Çıkışı Olabilir.

219
Konu Bilgileri 9 ay önce eklendi
YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?