Sitemizde şuan toplam 4116 torrent ve direk izleme film bulunmaktadır.

Tim’in Vermeer’i — Tim’s Vermeer 2013 Türkçe Dublaj İzle

ÖneriTorrentlere Yorum Yapınız ! Beğenmek İçin Yandaki Kalp Simgesine Tıklayın !


0
( Yüksek Kalite ) Part 1 Part 2 Part 3 Part 4 Part 5 Part 6Yorum yap

Belgelere Dayanan türündeki çizim, düşündürücü icatların patent sahibi olan yaratıcı Koşum Hayvanları Jenison’ın rahibe adayı macerasına odaklanıyor. Tim Jenison bu kere, 17. yüzyılda hayatını sürdüren Alman ressam Johannes Vermeer’in tablolarının peşine düşüyor, çünkü Vermeer dair kafasını karıştıran birçok yer mevcuttur: Vermeer’in tablolarındaki gerçek tekniklerin, bundan kelimesi kelimesine dörtyüz sene ilk kez, fotoğrafın icadına 150 sene varken eski olması onu oldukça şaşırtmıştır. Koşum Hayvanları Jenison kendini bu çekici gizemden alıkoyamaz ve Vermeer’in başlangıç resimlerini yaptığı yere, Hollanda’ya doğru bir yolculuğa menfaat. torrentindirturk.com ekibi kadar katışıksız Koşum Hayvanları’in Vermeer’i izleyicilerine uygun seyirler dileriz..


Yeşil Logo Yok Ve Part Yok Gibi Sorular ?Arkadaşlar Sistemimizde 2 Farklı Film Kategorisi Mevcut Part İle İzleme Ve Direk İzleme Sağ Köşe'den Film(Direk İzleme) Part İzleme'dir İndirme Yoktur.Film(Torrent İndirme) İse Filmi İndirme Kategorisidir.Direk İzleme Çıkan Filmlerin Birçoğu Torrent İndirme Kategorisinde İndirmeye Hazır Durumdadır.İyi Eğlenceler.


! DOSYA İNDİRME İŞLEMİ !"Yeşil Logonun Altındaki Dosyayı İndirmek İçin Tıkla" Yazısına Basınız.

! DİREK FİLM İZLEME HAKKINDA !Eğer Film Partlı İse Direk İzleme Filmdir Partları Kontrol Ediniz.Farklı Partlarda Video Çıkışı Olabilir.

870
Konu Bilgileri 9 ay önce eklendi
Tim’in Vermeer’i — Tim’s Vermeer 2013 Türkçe Dublaj İzle

Tür: Film (İzleme-Direk İzleme)

Yapım: 2013

IMDB Puanı: 7.5

Yönetmen: Teller

Oyuncular: Colin Blakemore, David Hockney, Penn Jillette, Martin Mull

Etiketler: , , , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?