Sitemizde şuan toplam 4116 torrent ve direk izleme film bulunmaktadır.

The Technomancer [PC-Sorunsuz] Hızlı İndir Download

ÖneriTorrentlere Yorum Yapınız ! Beğenmek İçin Yandaki Kalp Simgesine Tıklayın !


0
( Yüksek Kalite )

Açıklama
Technomancer RPG dinamik mücadele ve seçimler Kızıl Gezegen kaderini etkileyecek bir epik hikayesi satır, featuring Mars’ta ayarlanmış bir bilimkurgu olduğunu. Bir Technomancer, yıkıcı elektrik güçlerini geliştirmeye ve müthiş bir savaşçı vardır. Bir gezegen çatışmaların paramparça ve mutant yaratıklar ile enfekte karşısında tehlikeli bir yolculuğa çıkarlar.

görevler çözmek için diplomasi, savaş ya da kandırmaca arasında seçim senin arkadaşları ile seyahat. karakter yukarı seviyeye deneyim kazanmak ve yeni beceriler öğrenmek ya da 4 eşsiz beceri ağaçları arasında Perks yükseltin. Yağma, satın almak ve hayatta kalma şansı için, kendiniz ve takım arkadaşları için daha güçlü donanım ve silah zanaat!

Sadece Mars kaderini taklit edebilir.

Dosyayı İndirmek İçin Tıkla !


Yeşil Logo Yok Ve Part Yok Gibi Sorular ?Arkadaşlar Sistemimizde 2 Farklı Film Kategorisi Mevcut Part İle İzleme Ve Direk İzleme Sağ Köşe'den Film(Direk İzleme) Part İzleme'dir İndirme Yoktur.Film(Torrent İndirme) İse Filmi İndirme Kategorisidir.Direk İzleme Çıkan Filmlerin Birçoğu Torrent İndirme Kategorisinde İndirmeye Hazır Durumdadır.İyi Eğlenceler.


! DOSYA İNDİRME İŞLEMİ !"Yeşil Logonun Altındaki Dosyayı İndirmek İçin Tıkla" Yazısına Basınız.

! DİREK FİLM İZLEME HAKKINDA !Eğer Film Partlı İse Direk İzleme Filmdir Partları Kontrol Ediniz.Farklı Partlarda Video Çıkışı Olabilir.

228
Konu Bilgileri 9 ay önce eklendi
YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?