Sitemizde şuan toplam 4116 torrent ve direk izleme film bulunmaktadır.

The Daughter 2015 Türkçe Altyazılı HD izle

ÖneriTorrentlere Yorum Yapınız ! Beğenmek İçin Yandaki Kalp Simgesine Tıklayın !


1
( Yüksek Kalite ) Part 1 Part 2 Part 3 Part 4 Part 5Yorum yap

Christian babasının düğünü karşı 15 yaş netice ailesinin yanına helezoni ve çocukluk arkadaşı Oliver ve ailesi, karısı Charlotte kızı Hedvig beraber tekrar karşılaşması, uzun süredir bakımlı olan biraz sırrı zaman yüzüne çıkarır. Geçmişteki yanlışlarını iyileştirmek dolayı uğraşırken, yaptıkları seneler ilk olarak geride bıraktığı hayatları parçalamakla tehdit etmeye başlar. Bicapsnet ekibi gibi hep The Daughter izleyicilerine edepli seyirler dileriz., The Daughter 2015 Türkçe Altyazılı HD izle www.torrentindirturk.com farkıyla sizlerle.


Yeşil Logo Yok Ve Part Yok Gibi Sorular ?Arkadaşlar Sistemimizde 2 Farklı Film Kategorisi Mevcut Part İle İzleme Ve Direk İzleme Sağ Köşe'den Film(Direk İzleme) Part İzleme'dir İndirme Yoktur.Film(Torrent İndirme) İse Filmi İndirme Kategorisidir.Direk İzleme Çıkan Filmlerin Birçoğu Torrent İndirme Kategorisinde İndirmeye Hazır Durumdadır.İyi Eğlenceler.


! DOSYA İNDİRME İŞLEMİ !"Yeşil Logonun Altındaki Dosyayı İndirmek İçin Tıkla" Yazısına Basınız.

! DİREK FİLM İZLEME HAKKINDA !Eğer Film Partlı İse Direk İzleme Filmdir Partları Kontrol Ediniz.Farklı Partlarda Video Çıkışı Olabilir.

763
Konu Bilgileri 8 ay önce eklendi
The Daughter 2015 Türkçe Altyazılı HD izle

Tür: Film (İzleme-Direk İzleme)

Yapım: 1913

IMDB Puanı: 2.8

Yönetmen: Gilbert M. 'broncho Billy' Anderson

Oyuncular: Gilbert M. 'broncho Billy' Anderson

Etiketler: , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?