Sitemizde şuan toplam 4116 torrent ve direk izleme film bulunmaktadır.

The 100 3. Sezon İzle | 720p Türkçe Dublaj HD

ÖneriTorrentlere Yorum Yapınız ! Beğenmek İçin Yandaki Kalp Simgesine Tıklayın !


2

1.Sezonu gözlemek göre tıklayın.   2.Sezonu incelemek göre tıklayın. The 100 2014 yapımı bazı diriliş sonrası yaşayan kalma mücadelesini basım alıyor.97 sene öncesinde çekirdeksel Armageddon, Huy ’nın çoğunu yok etmiş o an orada yerleşmiş katışıksız canlıların yaşamı cila bulmuştur. en azından uzaya kaçmayı başaran yaklaşık kayış erkek bu tür düşünmektedir. Seneler halinde uzayda kaldıkları bu yerde 3 kuşak yetişmiştir ve insan sayısı 4000′e kadar yükselmiştir. Bu gruplarda nüfusu hakimiyet altında tutabilmek için doğum yasağı, idam cezası falan yönetmelik geliştirmişlerdir.Fakat gemileri geri dönüşü karşıtı biraz çöküşün eşiğine sürüklenmektedir.İçlerinden 100 dubaracı genci dünyayı otorite etmeleri göre gemiden göndermişlerdir.Gençler dünyaya indiklerinde bir kat daha gelir gelmez gruplaşmalar, kaptan olma çabaları, sürtüşmeler ilk gösterir. Şuan yapmaları gereken Halklarına Dünyanın yaşanabilir yaklaşık yer olduğu mesajını göndermektir.torrentindirturk ekibi kadar bütün The 100 3. Mevsim izleyicilerine saygın seyirler dileriz..


Yeşil Logo Yok Ve Part Yok Gibi Sorular ?Arkadaşlar Sistemimizde 2 Farklı Film Kategorisi Mevcut Part İle İzleme Ve Direk İzleme Sağ Köşe'den Film(Direk İzleme) Part İzleme'dir İndirme Yoktur.Film(Torrent İndirme) İse Filmi İndirme Kategorisidir.Direk İzleme Çıkan Filmlerin Birçoğu Torrent İndirme Kategorisinde İndirmeye Hazır Durumdadır.İyi Eğlenceler.


! DOSYA İNDİRME İŞLEMİ !"Yeşil Logonun Altındaki Dosyayı İndirmek İçin Tıkla" Yazısına Basınız.

! DİREK FİLM İZLEME HAKKINDA !Eğer Film Partlı İse Direk İzleme Filmdir Partları Kontrol Ediniz.Farklı Partlarda Video Çıkışı Olabilir.

2.806
Konu Bilgileri 11 ay önce eklendi
The 100 3. Sezon İzle | 720p Türkçe Dublaj HD

Tür: Film (İzleme-Direk İzleme)

Yapım: 2015

IMDB Puanı: 9.3

Oyuncular: Henry Ian Cusick, Devon Bostick, Marie Avgeropoulos, Bob Morley, Isaiah Washington

Etiketler: , , , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?