Sitemizde şuan toplam 4118 torrent ve direk izleme film bulunmaktadır.

Tales from the Borderlands – Torrent İndir Download Hızlı

ÖneriTorrentlere Yorum Yapınız ! Beğenmek İçin Yandaki Kalp Simgesine Tıklayın !


0
( Yüksek Kalite )

Açıklama

Siz Rhys , bir sonraki Handsome Jack olmanın hayalleri ile bir Hyperion ‘ takım ‘ ve Fiona , onun en büyük şimdiye dolandırıcılık puan isteyen bir Pandora’nın con sanatçı olarak oynayacağız . Ikisi de onlarınki olduğunu düşünüyorum nakit kurtarmak için bir maceraya gönülsüz ortaklar olarak bir araya atılan , onların yolculuk bu yeni çekimde , gangsterler , haydut lordlar ve Vault Hunters sadece karşılaşacağınız engelleri bazı vahşi bir yolculuk sizi götürecek Şanzıman Software tarafından oluşturulan ödüllü evrene .
Dosyayı İndirmek İçin Tıkla !


Yeşil Logo Yok Ve Part Yok Gibi Sorular ?Arkadaşlar Sistemimizde 2 Farklı Film Kategorisi Mevcut Part İle İzleme Ve Direk İzleme Sağ Köşe'den Film(Direk İzleme) Part İzleme'dir İndirme Yoktur.Film(Torrent İndirme) İse Filmi İndirme Kategorisidir.Direk İzleme Çıkan Filmlerin Birçoğu Torrent İndirme Kategorisinde İndirmeye Hazır Durumdadır.İyi Eğlenceler.


! DOSYA İNDİRME İŞLEMİ !"Yeşil Logonun Altındaki Dosyayı İndirmek İçin Tıkla" Yazısına Basınız.

! DİREK FİLM İZLEME HAKKINDA !Eğer Film Partlı İse Direk İzleme Filmdir Partları Kontrol Ediniz.Farklı Partlarda Video Çıkışı Olabilir.

212
Konu Bilgileri 1 sene önce eklendi
YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?