Sitemizde şuan toplam 4118 torrent ve direk izleme film bulunmaktadır.

Stanford Hapishane Deneyi — The Stanford Prison Experiment 2015 Türkçe Dublaj 1080p HD İzle

ÖneriTorrentlere Yorum Yapınız ! Beğenmek İçin Yandaki Kalp Simgesine Tıklayın !


0
( Yüksek Kalite ) Part 1 Part 2 Part 3 Part 4 Part 5 Part 6 Part 7Yorum yap

1080p Türkçe altyazılı gözetlemek dolayı tıklayın.   Bundan 44 yaş ilkönce, 14-20 Ağustos 1971 tarihlerinde Stanford Üniversitesi’ndeki ruhbilim bilim dalı konferansçı Philip Zimbardo, takımını toplayıp kimi deney üzerinde çalışmaya azim verir. Okulun öğrencileri arasından seçilen 24 insan öğrencinin yer aldığı amma grubu, mahkumlar ve gardiyanlar olacak şekilde ikiye ayırıp onları kurul binasının bodrum katında oluşturdukları biraz delik simülasyonunda bazı haftaya tanıdık dönem ‘rollerinin’ içine bırakır. Hemen Hemen deneme bir noktadan devam emniyetsiz kimi duruma dürüst gitmeye başlar. Deneyin sonuçları hep dünyayı sarsıntı ettiği falan, Abu Ghraib Hapishanesi’nde gerçekleşen şeytanın etkisi altında işkencelerin keza zaman yüzüne çıkması ve daha sonra değerlendirilip incelenmesinde çok fiil oynar. torrentindirturk ekibi kadar Stanford Kodes Deneyi izleyicilerine yeterli seyirler dileriz.


Yeşil Logo Yok Ve Part Yok Gibi Sorular ?Arkadaşlar Sistemimizde 2 Farklı Film Kategorisi Mevcut Part İle İzleme Ve Direk İzleme Sağ Köşe'den Film(Direk İzleme) Part İzleme'dir İndirme Yoktur.Film(Torrent İndirme) İse Filmi İndirme Kategorisidir.Direk İzleme Çıkan Filmlerin Birçoğu Torrent İndirme Kategorisinde İndirmeye Hazır Durumdadır.İyi Eğlenceler.


! DOSYA İNDİRME İŞLEMİ !"Yeşil Logonun Altındaki Dosyayı İndirmek İçin Tıkla" Yazısına Basınız.

! DİREK FİLM İZLEME HAKKINDA !Eğer Film Partlı İse Direk İzleme Filmdir Partları Kontrol Ediniz.Farklı Partlarda Video Çıkışı Olabilir.

751
Konu Bilgileri 10 ay önce eklendi
Stanford Hapishane Deneyi — The Stanford Prison Experiment 2015 Türkçe Dublaj 1080p HD İzle

Tür: Film (İzleme-Direk İzleme)

Yapım: 1942

IMDB Puanı: 9.5

Yönetmen: Charles Barton

Oyuncular: Marguerite Chapman, Matt Willis, Frankie Albert

Etiketler: , , , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?