Sitemizde şuan toplam 4116 torrent ve direk izleme film bulunmaktadır.

Plague 2014 Türkçe Altyazılı 1080p Full HD izle

ÖneriTorrentlere Yorum Yapınız ! Beğenmek İçin Yandaki Kalp Simgesine Tıklayın !


1
( Yüksek Kalite ) Part 1 Part 2 Part 3 Part 4Yorum yap

Biraz kayış, Hız-akoliptik Avustralya ’sında, ırk arasında yaygın falan yayılmakta olan bir enfeksiyondan pusuya yatmak için siper aramaktadır. Evie ve hayatta bilanço arkadaşları, kocası John ’dan sonrası ayrılmıştır. Evie, gruptakilerin farklı olarak kocası John ’u arkada bırakmaya yanaşmamaktadır.Yaşayanlar kabarma değer ve Evie ’yi kaderiyle tek başına bırakır. Papaz Adayı bir ilk fırsatı benzer görünen Charlie ’nin umulmadık gelişi, asgari peşlerinde olan enfekteler öyle korkunç biraz tehdit halini alır… Torrentindirturk.com ekibi olarak bütün Plague izleyicilerine iyi seyirler dileriz., Plague 2014 Türkçe Altyazılı 1080p Full HD izle www.torrentindirturk.com farkıyla sizlerle.


Yeşil Logo Yok Ve Part Yok Gibi Sorular ?Arkadaşlar Sistemimizde 2 Farklı Film Kategorisi Mevcut Part İle İzleme Ve Direk İzleme Sağ Köşe'den Film(Direk İzleme) Part İzleme'dir İndirme Yoktur.Film(Torrent İndirme) İse Filmi İndirme Kategorisidir.Direk İzleme Çıkan Filmlerin Birçoğu Torrent İndirme Kategorisinde İndirmeye Hazır Durumdadır.İyi Eğlenceler.


! DOSYA İNDİRME İŞLEMİ !"Yeşil Logonun Altındaki Dosyayı İndirmek İçin Tıkla" Yazısına Basınız.

! DİREK FİLM İZLEME HAKKINDA !Eğer Film Partlı İse Direk İzleme Filmdir Partları Kontrol Ediniz.Farklı Partlarda Video Çıkışı Olabilir.

774
Konu Bilgileri 8 ay önce eklendi
Plague 2014 Türkçe Altyazılı 1080p Full HD izle

Tür: Film (İzleme-Direk İzleme)

Yapım: 2014

IMDB Puanı: 7.2

Yönetmen: Nick Kozakis, Kosta Ouzas

Oyuncular: Don Bridges, Sarah Ranken, Nicholas Stribakos

Etiketler: , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?