Sitemizde şuan toplam 4118 torrent ve direk izleme film bulunmaktadır.

PC Auto Shutdown v6.2 Key – Torrent İndir Download Hızlı

ÖneriTorrentlere Yorum Yapınız ! Beğenmek İçin Yandaki Kalp Simgesine Tıklayın !


0
( Yüksek Kalite )

Açıklama
PC Auto Shutdown askıya ya da belirten tarifesi zaman bilgisayar log off , hibernate , otomatik güç kapatma kapalı olur reboot kullanışlı bir yazılımdır. Hiçbir kullanıcı oturum veya zaman çizelgesi anda bilgisayarları kapatabilirsiniz bilgisayarlar askıya güç tasarrufu modundayken . Size böyle günlük, haftalık ve sadece bir kez gibi ihtiyaçlarınız için kapatma olayı planlamak için farklı yollar verir . Kapatma sırasında, Geri Dönüşüm Kutusu’nu temizlemek , geçici dosyaları, IE cache , IE çerezleri, IE geçmişi, IE komple girdileri ve sistem performansını artırmak ve gizliliğinizi korumak için son belge listesi matik .
Dosyayı İndirmek İçin Tıkla !


Yeşil Logo Yok Ve Part Yok Gibi Sorular ?Arkadaşlar Sistemimizde 2 Farklı Film Kategorisi Mevcut Part İle İzleme Ve Direk İzleme Sağ Köşe'den Film(Direk İzleme) Part İzleme'dir İndirme Yoktur.Film(Torrent İndirme) İse Filmi İndirme Kategorisidir.Direk İzleme Çıkan Filmlerin Birçoğu Torrent İndirme Kategorisinde İndirmeye Hazır Durumdadır.İyi Eğlenceler.


! DOSYA İNDİRME İŞLEMİ !"Yeşil Logonun Altındaki Dosyayı İndirmek İçin Tıkla" Yazısına Basınız.

! DİREK FİLM İZLEME HAKKINDA !Eğer Film Partlı İse Direk İzleme Filmdir Partları Kontrol Ediniz.Farklı Partlarda Video Çıkışı Olabilir.

161
Konu Bilgileri 1 sene önce eklendi
YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?