Sitemizde şuan toplam 4116 torrent ve direk izleme film bulunmaktadır.

On Bin Aziz — Ten Thousand Saints 2015 Türkçe Dublaj 1080p Full HD izle

ÖneriTorrentlere Yorum Yapınız ! Beğenmek İçin Yandaki Kalp Simgesine Tıklayın !


0
( Yüksek Kalite ) Part 1 Part 2 Part 3 Part 4 Part 5 Part 6Yorum yap

1080p Türkçe altyazılı gözlemek uygun tıklayın.   Jude adındaki bazı yavru Amerika Birleşik Devletleri ’nin bazı kasabasında hayatını sürdüren bir gençtir. New York ’a taşınmasıyla yaşamında problemler başlayan Jude, bu sorunlarla asal almak zorunda bırakılacaktır. Müziğe aksi alakası olan Jude, hayatını müzikle aşmak zorundadır. Karşıt takdirde Jude beş parasız birisi olarak kalacaktır. Başrollerinde Ethan Hawke, Emile Hirsch, Hailee Steinfeld, Değnek Butterfield’ın ayaklık aldığı Cilt Thousand Saints prömiyerini bu sene Sundance Görüntü Festivali’nde gerçekleştirdi. Film, New York’ta 1988’de yaşanan Tomkins Square Park Yeri isyanını basım alıyor..torrentindirturk ekibi olarak On Bin Büyük izleyicilerine edepli seyirler dileriz.


Yeşil Logo Yok Ve Part Yok Gibi Sorular ?Arkadaşlar Sistemimizde 2 Farklı Film Kategorisi Mevcut Part İle İzleme Ve Direk İzleme Sağ Köşe'den Film(Direk İzleme) Part İzleme'dir İndirme Yoktur.Film(Torrent İndirme) İse Filmi İndirme Kategorisidir.Direk İzleme Çıkan Filmlerin Birçoğu Torrent İndirme Kategorisinde İndirmeye Hazır Durumdadır.İyi Eğlenceler.


! DOSYA İNDİRME İŞLEMİ !"Yeşil Logonun Altındaki Dosyayı İndirmek İçin Tıkla" Yazısına Basınız.

! DİREK FİLM İZLEME HAKKINDA !Eğer Film Partlı İse Direk İzleme Filmdir Partları Kontrol Ediniz.Farklı Partlarda Video Çıkışı Olabilir.

742
Konu Bilgileri 11 ay önce eklendi
On Bin Aziz — Ten Thousand Saints 2015 Türkçe Dublaj 1080p Full HD izle

Tür: Film (İzleme-Direk İzleme)

Yapım: 2004

IMDB Puanı: 8.5

Yönetmen: Abbas Kiyarüstemi

Oyuncular: Mania Akbari, Amin Maher, Kamran Adl, Roya Arabashi, Amene Moradi

Etiketler: , , , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?