Sitemizde şuan toplam 4116 torrent ve direk izleme film bulunmaktadır.

Olağanüstü Dünya — Avril et le monde truqué 2015 Türkçe Altyazılı 1080p HD izle

ÖneriTorrentlere Yorum Yapınız ! Beğenmek İçin Yandaki Kalp Simgesine Tıklayın !


0
( Yüksek Kalite ) Part 1 Part 2 Part 3 Part 4 Part 5 Part 6Yorum yap

1941 yılında Fransa, eskisi falan değil tersine çok farklıdır. Teknoloji namına herhangi iş yoktur ve burs adamları Napolyon v tarafından arasız ortadan kaldırılmaktadır. Bilginlik adamlarının bağlantı edilmesiyle beraber Avril ismindeki köpek yavrusu bazı piliç, annesini aramaya koyulur. Darwin adlı berrak kedisi ve büyükbabası Pops ile hep birden Avril, oldukça farklı yaklaşık yolculuğa çıkacak ve kayıp annesini hep köşede arayacaktır. Bu yer ise kendisine ve bağlantı arkadaşlarına macera balıketi anlar yaşatacaktır.Bicapsnet ekibi gibi her Olağanüstü Tabiat izleyicilerine terbiyeli seyirler dileriz., Olağanüstü Dünya — Avril et le monde truqué 2015 Türkçe Altyazılı 1080p HD izle www.torrentindirturk.com farkıyla sizlerle.


Yeşil Logo Yok Ve Part Yok Gibi Sorular ?Arkadaşlar Sistemimizde 2 Farklı Film Kategorisi Mevcut Part İle İzleme Ve Direk İzleme Sağ Köşe'den Film(Direk İzleme) Part İzleme'dir İndirme Yoktur.Film(Torrent İndirme) İse Filmi İndirme Kategorisidir.Direk İzleme Çıkan Filmlerin Birçoğu Torrent İndirme Kategorisinde İndirmeye Hazır Durumdadır.İyi Eğlenceler.


! DOSYA İNDİRME İŞLEMİ !"Yeşil Logonun Altındaki Dosyayı İndirmek İçin Tıkla" Yazısına Basınız.

! DİREK FİLM İZLEME HAKKINDA !Eğer Film Partlı İse Direk İzleme Filmdir Partları Kontrol Ediniz.Farklı Partlarda Video Çıkışı Olabilir.

990
Konu Bilgileri 8 ay önce eklendi
YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?