Sitemizde şuan toplam 4116 torrent ve direk izleme film bulunmaktadır.

Mayın Sahili — Under Sandet 2015 Türkçe Altyazılı 1080p Full HD İzle

ÖneriTorrentlere Yorum Yapınız ! Beğenmek İçin Yandaki Kalp Simgesine Tıklayın !


0
( Yüksek Kalite ) Part 1 Part 2 Part 3 Part 4 Part 5 Part 6Yorum yap

20. yüzyılın en uğursuz savaşlarından kimse olan 2. Dünya Savaşı, Almanların yenilgisiyle sonuçlanmıştır. Hep savaşta olduğu gibi bu savaşta ve sonucunda çeşitli dram hikayesi gerçekleşmiştir. Bu heyecanlı olaylar dizisi hikayelerinden bir tane de Alman uğraş esirlerinin başına gelenlerdir.. Mayıs 1945’te bir şerit saygısız genç Alman mücâdele esiri Danimarkalı yetkililer kadar ülkeye götürülür. Görevleri ise Danimarka’nın batıya ait sahilinde yerleşik ve sayısı 2 milyona alışılmış mayınları temizlemektir. En kadere bağlı kısmı ise bu işlem amacıyla ellerini kullanmaya zorlanmışlardır. Tablo tam olaylardan uyarlanmıştır. torrentindirturk ekibi gibi Torpil Sahili izleyicilerine saygın seyirler dileriz.


Yeşil Logo Yok Ve Part Yok Gibi Sorular ?Arkadaşlar Sistemimizde 2 Farklı Film Kategorisi Mevcut Part İle İzleme Ve Direk İzleme Sağ Köşe'den Film(Direk İzleme) Part İzleme'dir İndirme Yoktur.Film(Torrent İndirme) İse Filmi İndirme Kategorisidir.Direk İzleme Çıkan Filmlerin Birçoğu Torrent İndirme Kategorisinde İndirmeye Hazır Durumdadır.İyi Eğlenceler.


! DOSYA İNDİRME İŞLEMİ !"Yeşil Logonun Altındaki Dosyayı İndirmek İçin Tıkla" Yazısına Basınız.

! DİREK FİLM İZLEME HAKKINDA !Eğer Film Partlı İse Direk İzleme Filmdir Partları Kontrol Ediniz.Farklı Partlarda Video Çıkışı Olabilir.

1.220
Konu Bilgileri 11 ay önce eklendi
Mayın Sahili — Under Sandet 2015 Türkçe Altyazılı 1080p Full HD İzle

Tür: Film (İzleme-Direk İzleme)

Yapım: 2015

IMDB Puanı: 9.5

Yönetmen: Martin Zandvliet

Oyuncular: Joel Basman, Roland Møller, Mikkel Boe Følsgaard, Laura Bro, Louis Hofmann

Etiketler: , , , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?