Sitemizde şuan toplam 4116 torrent ve direk izleme film bulunmaktadır.

MathWorks MATLAB R2016a [Cracklı] – Torrent İndir Download Hızlı

ÖneriTorrentlere Yorum Yapınız ! Beğenmek İçin Yandaki Kalp Simgesine Tıklayın !


11
( Yüksek Kalite )

Açıklama

R2016a – MathWorks , MATLAB yazılımı sağlayıcısı , Matlab onun son sürümü duyurdu. Bu sürüm , diğer tüm ürünlere yeni MATLAB ve Simulink bültenleri yanı sıra güncellemeleri ve hata düzeltmeleri içermektedir .

Dünya çapında mühendis Milyonlarca ve bilim adamları dünyamızı dönüştüren sistemler ve ürünler analiz etmek ve tasarlamak için MATLAB kullanın . MATLAB otomobil aktif güvenlik sistemleri , gezegenler arası uzay aracı , sağlık izleme cihazları , akıllı enerji ağları , ve LTE hücresel ağlar bulunmaktadır. Bu makine öğrenmesi , sinyal işleme , görüntü işleme , bilgisayarlı görü , iletişim, hesaplama finans, denetim tasarım, robotik , ve çok daha fazlası için kullanılır.

Dosyayı İndirmek İçin Tıkla !


Yeşil Logo Yok Ve Part Yok Gibi Sorular ?Arkadaşlar Sistemimizde 2 Farklı Film Kategorisi Mevcut Part İle İzleme Ve Direk İzleme Sağ Köşe'den Film(Direk İzleme) Part İzleme'dir İndirme Yoktur.Film(Torrent İndirme) İse Filmi İndirme Kategorisidir.Direk İzleme Çıkan Filmlerin Birçoğu Torrent İndirme Kategorisinde İndirmeye Hazır Durumdadır.İyi Eğlenceler.


! DOSYA İNDİRME İŞLEMİ !"Yeşil Logonun Altındaki Dosyayı İndirmek İçin Tıkla" Yazısına Basınız.

! DİREK FİLM İZLEME HAKKINDA !Eğer Film Partlı İse Direk İzleme Filmdir Partları Kontrol Ediniz.Farklı Partlarda Video Çıkışı Olabilir.

11.064
Konu Bilgileri 1 sene önce eklendi
YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?