Sitemizde şuan toplam 4116 torrent ve direk izleme film bulunmaktadır.

Masum Aşk — Hemel op Aarde 2013 Türkçe Dublaj 1080p Full HD izle

ÖneriTorrentlere Yorum Yapınız ! Beğenmek İçin Yandaki Kalp Simgesine Tıklayın !


0
( Yüksek Kalite ) Part 1 Part 2 Part 3 Part 4 Part 5Yorum yap

Bart 13 yaşında olup yilik yapmayı pervasız din bir çocuktur. Pratik felsefesi, beğenilme yap, ayrıcalık bul olan Bart, sürekli Tanrısal Konum ile konuşmaktadır. Kasabaya acemi yerleşen ailenin kızı Monieke’ye görünce zoka olan Bart’ın dünyası pat diye değişir. surat beraber aralarında sıcacık amma ilişki başlar. Başka kimi nokta devam Bart ve ailesi tekrar tekrar talihsiz olaylar yaşamaya başlar ve Bart, Tanrılık yoluyla cezalandırıldığını düşünür. Hemen bazı seçme egzersiz zamanıdır.Bicapsnet ekibi gibi tüm Temiz Hayranlık izleyicilerine terbiyeli seyirler dileriz., Masum Aşk — Hemel op Aarde 2013 Türkçe Dublaj 1080p Full HD izle www.torrentindirturk.com farkıyla sizlerle.


Yeşil Logo Yok Ve Part Yok Gibi Sorular ?Arkadaşlar Sistemimizde 2 Farklı Film Kategorisi Mevcut Part İle İzleme Ve Direk İzleme Sağ Köşe'den Film(Direk İzleme) Part İzleme'dir İndirme Yoktur.Film(Torrent İndirme) İse Filmi İndirme Kategorisidir.Direk İzleme Çıkan Filmlerin Birçoğu Torrent İndirme Kategorisinde İndirmeye Hazır Durumdadır.İyi Eğlenceler.


! DOSYA İNDİRME İŞLEMİ !"Yeşil Logonun Altındaki Dosyayı İndirmek İçin Tıkla" Yazısına Basınız.

! DİREK FİLM İZLEME HAKKINDA !Eğer Film Partlı İse Direk İzleme Filmdir Partları Kontrol Ediniz.Farklı Partlarda Video Çıkışı Olabilir.

798
Konu Bilgileri 8 ay önce eklendi
Masum Aşk — Hemel op Aarde 2013 Türkçe Dublaj 1080p Full HD izle

Tür: Film (İzleme-Direk İzleme)

Yapım: 2008

IMDB Puanı: 7.4

Yönetmen: Hiromasa Kato, Hiroaki Matsuyama, Mitsutaka Endo

Oyuncular: Maki Horikita, Hiroki Narimiya, Yu Kashii, Seiji Fukushi, Yuujin Kitagawa

Etiketler: , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?