Sitemizde şuan toplam 4118 torrent ve direk izleme film bulunmaktadır.

Lumion Pro 6.0 – Keyli Full Hızlı İndir – Torrent

ÖneriTorrentlere Yorum Yapınız ! Beğenmek İçin Yandaki Kalp Simgesine Tıklayın !


11
( Yüksek Kalite )

Açıklama

Lumion mimarlar için görselleştirme yazılımıdır. Bu, mevcut iş akışı içine mükemmel bir uyum ve hızlı bir şekilde 3D ​​CAD 360 sunum videoları , görüntüleri içine tasarımları ve çevrimiçi açmak için izin verir . Sen çevre, malzemeler, aydınlatma , nesneleri , yaprakları ve zorlayıcı efektler ekleyerek tasarım hayat nefes alabilir . Lumion böylece 3D uzmanları artık yalnızca etkileyici görsellikler oluşturarak , usta kolay ve kullanımı kolaydır .

Lumion sizin tasarımlarınızı geliştirmek ve müşterileri ile etkileşim ve daha az zaman hazırlanması ve render için bekleyen daha fazla vakit geçirmek için izin verir. Hemen her CAD paketi ile sorunsuz çalışabilirlik hızlı tasarım tekrarlamalar ve model değişiklikleri için hizmet vermektedir. Ultra hızlı render hızlı bir şekilde müşterilerinize tasarımları göstermek için izin verir .

Dosyayı İndirmek İçin Tıkla !


Yeşil Logo Yok Ve Part Yok Gibi Sorular ?Arkadaşlar Sistemimizde 2 Farklı Film Kategorisi Mevcut Part İle İzleme Ve Direk İzleme Sağ Köşe'den Film(Direk İzleme) Part İzleme'dir İndirme Yoktur.Film(Torrent İndirme) İse Filmi İndirme Kategorisidir.Direk İzleme Çıkan Filmlerin Birçoğu Torrent İndirme Kategorisinde İndirmeye Hazır Durumdadır.İyi Eğlenceler.


! DOSYA İNDİRME İŞLEMİ !"Yeşil Logonun Altındaki Dosyayı İndirmek İçin Tıkla" Yazısına Basınız.

! DİREK FİLM İZLEME HAKKINDA !Eğer Film Partlı İse Direk İzleme Filmdir Partları Kontrol Ediniz.Farklı Partlarda Video Çıkışı Olabilir.

3.111
Konu Bilgileri 1 sene önce eklendi
YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?
 

“Lumion Pro 6.0 – Keyli Full Hızlı İndir – Torrent” filminde 1 Yorum bulunuyor.
  1. DODO - 3 ay önce demiş ki:

    KIRIK LİNK İLGİLENİRSENİZ SEVİNİRİM