Sitemizde şuan toplam 4116 torrent ve direk izleme film bulunmaktadır.

KYN (2015) – Torrent İndir Download Hızlı

ÖneriTorrentlere Yorum Yapınız ! Beğenmek İçin Yandaki Kalp Simgesine Tıklayın !


0
( Yüksek Kalite )

Açıklama
A Magical Viking Dünya Life getirdi. Antik kalıntıları , yemyeşil manzaralar ve karmaşık bulmacalar ve tehlike bol dolu karlı dağları keşfetmek Kyn engin dünyasının gizemlerini kilidini ! Akıllı düşman , çeşitli mücadele ve güçlü patron düşmanları çıkarmak için beceri ve kurnaz kullanın !

Melez Taktik RPG Hack -n- Slash karşılar . Bu fantastik bir RPG ortamda gerçek zamanlı bir eylemdir. Sen , tuzaklar oluşturmak alanları savunmak veya özel saldırılar kurmak için çevreyi kaldıraç gerekir. Taktikleri gerektiğinde , zaman neredeyse sıfıra yavaşlatır yavaş hareket özelliği , kullanmak ve bir alana kahramanlar yönlendirmek ve dışarı akıllı dışarı kanadına onlara bir görev atamak ve düşmanları yenmek olabilir !

Dosyayı İndirmek İçin Tıkla !


Yeşil Logo Yok Ve Part Yok Gibi Sorular ?Arkadaşlar Sistemimizde 2 Farklı Film Kategorisi Mevcut Part İle İzleme Ve Direk İzleme Sağ Köşe'den Film(Direk İzleme) Part İzleme'dir İndirme Yoktur.Film(Torrent İndirme) İse Filmi İndirme Kategorisidir.Direk İzleme Çıkan Filmlerin Birçoğu Torrent İndirme Kategorisinde İndirmeye Hazır Durumdadır.İyi Eğlenceler.


! DOSYA İNDİRME İŞLEMİ !"Yeşil Logonun Altındaki Dosyayı İndirmek İçin Tıkla" Yazısına Basınız.

! DİREK FİLM İZLEME HAKKINDA !Eğer Film Partlı İse Direk İzleme Filmdir Partları Kontrol Ediniz.Farklı Partlarda Video Çıkışı Olabilir.

210
Konu Bilgileri 2 sene önce eklendi
YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?