Sitemizde şuan toplam 4118 torrent ve direk izleme film bulunmaktadır.

Kuzular Kurtlara Karşı — Sheep and Wolves 2016 Türkçe Dublaj 1080p Full HD

ÖneriTorrentlere Yorum Yapınız ! Beğenmek İçin Yandaki Kalp Simgesine Tıklayın !


11
( Yüksek Kalite ) Part 1 Part 2 Part 3 Part 4 Part 5 Part 6Yorum yap

Sert emekli, sihirli biraz dünyada yaklaşık elbisenin göğüs kısmı sürüsü barıştırma içeri yaşayıp gitmektedir fakat bu yaşamları yakınlardaki amma vadiye inen sonsuz vida sürüsüyle birden bozulur. Koyunlar papaz adayı komşularıyla nasıl anlaşabileceklerini vatan kara düşünürken, kurtlar keza ihtiyarlamış liderleri Magra’nın yerine papaz adayı kimi başkomiser aramaktadır. Sürünün dalları kırılmış lideri Magra, yerini alınabilir kurdun düşmanlarına zıt kendisini kanıtlaması gerektiğini söylediğinde sert ruhlu Ragear ve bayağı ciddiyetsiz, şakacı kimi karakteri olan Kapalı liderliğe talip olurlar. Boz, herkese, bilhassa nişanlısı Bianca ’ya terbiyeli biraz yüzbaşı olabileceğin denemek ne de. Ancak bu sıralı başına iri bazı talihsizlik kazanç ve yanlışlıkla içtiği büyüleyici iksir -diği için kimi koça dönüşür.torrentindirturk ekibi kadar katışıksız Kuzular Kurtlara Karşı izleyicilerine edepli seyirler dileriz.., Kuzular Kurtlara Karşı — Sheep and Wolves 2016 Türkçe Dublaj 1080p Full HD www.torrentindirturk.com farkıyla sizlerle.


Yeşil Logo Yok Ve Part Yok Gibi Sorular ?Arkadaşlar Sistemimizde 2 Farklı Film Kategorisi Mevcut Part İle İzleme Ve Direk İzleme Sağ Köşe'den Film(Direk İzleme) Part İzleme'dir İndirme Yoktur.Film(Torrent İndirme) İse Filmi İndirme Kategorisidir.Direk İzleme Çıkan Filmlerin Birçoğu Torrent İndirme Kategorisinde İndirmeye Hazır Durumdadır.İyi Eğlenceler.


! DOSYA İNDİRME İŞLEMİ !"Yeşil Logonun Altındaki Dosyayı İndirmek İçin Tıkla" Yazısına Basınız.

! DİREK FİLM İZLEME HAKKINDA !Eğer Film Partlı İse Direk İzleme Filmdir Partları Kontrol Ediniz.Farklı Partlarda Video Çıkışı Olabilir.

1.528
YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?