Sitemizde şuan toplam 4118 torrent ve direk izleme film bulunmaktadır.

Kung Fu Panda 3 2016 Türkçe Dublaj 1080p Full HD İzle

ÖneriTorrentlere Yorum Yapınız ! Beğenmek İçin Yandaki Kalp Simgesine Tıklayın !


6
( Yüksek Kalite ) Part 1 Part 2 Part 3 Part 4 Part 5 Part 6Yorum yap

Po ’nun uzun zamandır ortalıkta gözükmeyen babası bir anda ortaya çıkar ve baştan bir araya gelen ikili, yepyeni panda karakterleriyle tanışmak için bakımlı bir panda cennetine içten yolculuğa çıkar. Fakat olağanüstü güçleri olan fena kahraman Kai, tüm Kung Fu efendilerini bozguna uğratmak için Çin ’i istila etmeye başlar. Po ise imkansız olanı yapmak zorundadır; yani Kung Fu Panda çetesinin son hâlini alabilmesi için eğlenmeyi seven, sakar erkek kardeşleriyle dolu bir kasabayı eğitmelidir. Efsanevi ve müthiş” maceralarına devam eden Panda Po, bu kere biri doğaüstü bir baskı, diğeri ise evine son derece yakın bir risk olan, iki büyük tehditle aleyhinde karşıyadır. Yönetmenliğini ikinci filmde de olduğu gibi yine Jennifer Yuh’un üstlendiği sevilen canlandırma yapımda devamlılık gene Jonathan Aibel ve Glenn Berger ikilisine ait. Filmin orijinal seslendirme kadrosunda Po’ya Jack Black yaşam verirken, kendisine Dustin Hoffman, David Cross, James Hong, Angelina Jolie, Lucy Liu, Seth Rogen ve Mads Mikkelsen’den oluşan efsane bir ekip eşlik ediyor.torrentindirturk ekibi olarak tüm Kung Fu Panda 3 izleyicilerine iyi seyirler dileriz..


Yeşil Logo Yok Ve Part Yok Gibi Sorular ?Arkadaşlar Sistemimizde 2 Farklı Film Kategorisi Mevcut Part İle İzleme Ve Direk İzleme Sağ Köşe'den Film(Direk İzleme) Part İzleme'dir İndirme Yoktur.Film(Torrent İndirme) İse Filmi İndirme Kategorisidir.Direk İzleme Çıkan Filmlerin Birçoğu Torrent İndirme Kategorisinde İndirmeye Hazır Durumdadır.İyi Eğlenceler.


! DOSYA İNDİRME İŞLEMİ !"Yeşil Logonun Altındaki Dosyayı İndirmek İçin Tıkla" Yazısına Basınız.

! DİREK FİLM İZLEME HAKKINDA !Eğer Film Partlı İse Direk İzleme Filmdir Partları Kontrol Ediniz.Farklı Partlarda Video Çıkışı Olabilir.

1.470
Konu Bilgileri 11 ay önce eklendi
YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?