Sitemizde şuan toplam 4116 torrent ve direk izleme film bulunmaktadır.

Kapının Diğer Tarafı — The Other Side of the Door 2015 Türkçe Dublaj 1080p HD izle

ÖneriTorrentlere Yorum Yapınız ! Beğenmek İçin Yandaki Kalp Simgesine Tıklayın !


2
( Yüksek Kalite ) Part 1 Part 2 Part 3 Part 4 Part 5Yorum yap

Oğlunu şeytandan koruyamayan ana, kızının ayrıca kaderinin aynı olmaması göre çaba vermektedir. sonra oğlunun ölümü göre amma çeşitli avunma bulamayan valide, kaybettiği oğlunu arkadaki getirecek bir ritüel olduğunu keşfeder ve ona kusursuzluk çağ veda konservelemek ister. bu ölçüde eski bir tapınağa harcama, bu tapınağın kapısı iki mizaç arasındaki ölüm gibi kullanılmaktadır. Başka kadın, kapıyı ritüel bitmeden açmaması gerektiği uyarılarına uymamıştır ve sonucunda azrail ve yaşam arasındaki dengeyi bozmuştur. Başrollerinde Sarah Wayne Callies, Jeremy Sisto, Javier Botet, Sofia Rosinsky’nin ayak aldığı filmin yönetmeni Johannes Roberts. torrentindirturk ekibi gibi tüm Kapının Diğer Tarafı izleyicilerine edepli seyirler dileriz.., Kapının Diğer Tarafı — The Other Side of the Door 2015 Türkçe Dublaj 1080p HD izle www.torrentindirturk.com farkıyla sizlerle.


Yeşil Logo Yok Ve Part Yok Gibi Sorular ?Arkadaşlar Sistemimizde 2 Farklı Film Kategorisi Mevcut Part İle İzleme Ve Direk İzleme Sağ Köşe'den Film(Direk İzleme) Part İzleme'dir İndirme Yoktur.Film(Torrent İndirme) İse Filmi İndirme Kategorisidir.Direk İzleme Çıkan Filmlerin Birçoğu Torrent İndirme Kategorisinde İndirmeye Hazır Durumdadır.İyi Eğlenceler.


! DOSYA İNDİRME İŞLEMİ !"Yeşil Logonun Altındaki Dosyayı İndirmek İçin Tıkla" Yazısına Basınız.

! DİREK FİLM İZLEME HAKKINDA !Eğer Film Partlı İse Direk İzleme Filmdir Partları Kontrol Ediniz.Farklı Partlarda Video Çıkışı Olabilir.

914
Konu Bilgileri 8 ay önce eklendi
Kapının Diğer Tarafı — The Other Side of the Door 2015 Türkçe Dublaj 1080p HD izle

Tür: Film (İzleme-Direk İzleme)

Yapım: 2016

IMDB Puanı: 6.6

Yönetmen: Johannes Roberts

Oyuncular: Sarah Wayne Callies, Jeremy Sisto, Sofia Rosinsky, Javier Botet, Logan Creran

Etiketler: , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?