Sitemizde şuan toplam 4118 torrent ve direk izleme film bulunmaktadır.

İyi Adamlar — The Nice Guys 2016 Türkçe Altyazılı 1080p Full HD izle

ÖneriTorrentlere Yorum Yapınız ! Beğenmek İçin Yandaki Kalp Simgesine Tıklayın !


1
( Yüksek Kalite ) Part 1 Part 2 Part 3 Part 4 Part 5Yorum yap

1970 ’ler Los Angeles ’ında, tâlihli kıtı kıtına sakar belirli polisiye Holland March ve itinalı analist Jackson Healy bazı sırrı halletmek uygun bazı araya kazanç. Birlikte, herkesin aradığı ve kibirli biraz sırrı koruyan dalgın kızı bulmaları gerekmektedir. Bu yavru kuş, seçkin bir pornografi yıldızı olan Misty Mountain ’ın esrarengiz ölümünü çözebilecek bilgilere efendi mükemmel kişidir. Bu arama iken iki polisiye kendilerini uzun statüdeki özel yetkililerinin hedefinde bulur. Bicapsnet ekibi kadar tüm Uygun Adamlar izleyicilerine uygun seyirler dileriz.., İyi Adamlar — The Nice Guys 2016 Türkçe Altyazılı 1080p Full HD izle www.torrentindirturk.com farkıyla sizlerle.


Yeşil Logo Yok Ve Part Yok Gibi Sorular ?Arkadaşlar Sistemimizde 2 Farklı Film Kategorisi Mevcut Part İle İzleme Ve Direk İzleme Sağ Köşe'den Film(Direk İzleme) Part İzleme'dir İndirme Yoktur.Film(Torrent İndirme) İse Filmi İndirme Kategorisidir.Direk İzleme Çıkan Filmlerin Birçoğu Torrent İndirme Kategorisinde İndirmeye Hazır Durumdadır.İyi Eğlenceler.


! DOSYA İNDİRME İŞLEMİ !"Yeşil Logonun Altındaki Dosyayı İndirmek İçin Tıkla" Yazısına Basınız.

! DİREK FİLM İZLEME HAKKINDA !Eğer Film Partlı İse Direk İzleme Filmdir Partları Kontrol Ediniz.Farklı Partlarda Video Çıkışı Olabilir.

922
Konu Bilgileri 7 ay önce eklendi
İyi Adamlar — The Nice Guys 2016 Türkçe Altyazılı 1080p Full HD izle

Tür: Film (İzleme-Direk İzleme)

Yapım: 2016

Yönetmen: Shane Black

Oyuncular: Russell Crowe, Ryan Gosling, Kim Basinger, Matthew Bomer, Rachele Brooke Smith

Etiketler: , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?