Sitemizde şuan toplam 4118 torrent ve direk izleme film bulunmaktadır.

Internet Download Manager (IDM) 6.23 [Cracklı] – Torrent İndir Download Hızlı

ÖneriTorrentlere Yorum Yapınız ! Beğenmek İçin Yandaki Kalp Simgesine Tıklayın !


0
( Yüksek Kalite )

Açıklama
Internet Download Manager ( IDM ) 5 kata kadar , özgeçmiş ve program indirme indir hızlarını artırmak için bir araçtır . Kapsamlı hata kurtarma ve yetenek devam nedeniyle kaybetti bağlantıları, ağ sorunları , bilgisayar kapar veya beklenmedik elektrik kesintileri nedeniyle kırık veya kesintiye siteleri yeniden başlayacaktır .

Basit grafik kullanıcı arayüzü use.Internet Download Manager IDM kullanıcı dostu ve kolay akıllı dinamik dosya bölümleme ve yüklemeleri hızlandırmak için güvenli çok indirme teknolojisi özellikleri bir dosya hızlandırma mantığına sahiptir. Diğer indirme yöneticileri ve dinamik yükleme işlemi sırasında indirilen dosyalar Internet Download Manager kesimleri hızlandırıcıları ve en iyi hızlanma performansını elde etmek için ek bağlantı ve giriş aşamalarında mevcut bağlantıları yeniden tersine aksine.

Dosyayı İndirmek İçin Tıkla !


Yeşil Logo Yok Ve Part Yok Gibi Sorular ?Arkadaşlar Sistemimizde 2 Farklı Film Kategorisi Mevcut Part İle İzleme Ve Direk İzleme Sağ Köşe'den Film(Direk İzleme) Part İzleme'dir İndirme Yoktur.Film(Torrent İndirme) İse Filmi İndirme Kategorisidir.Direk İzleme Çıkan Filmlerin Birçoğu Torrent İndirme Kategorisinde İndirmeye Hazır Durumdadır.İyi Eğlenceler.


! DOSYA İNDİRME İŞLEMİ !"Yeşil Logonun Altındaki Dosyayı İndirmek İçin Tıkla" Yazısına Basınız.

! DİREK FİLM İZLEME HAKKINDA !Eğer Film Partlı İse Direk İzleme Filmdir Partları Kontrol Ediniz.Farklı Partlarda Video Çıkışı Olabilir.

305
Konu Bilgileri 1 sene önce eklendi
YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?
 

“Internet Download Manager (IDM) 6.23 [Cracklı] – Torrent İndir Download Hızlı” filminde 1 Yorum bulunuyor.
  1. bercan8086 - 1 sene önce demiş ki:

    teşekkürler, sorunsuz çalışıyor…