Sitemizde şuan toplam 4118 torrent ve direk izleme film bulunmaktadır.

Frankenstein 2015 Türkçe Altyazılı 1080p Full HD izle

ÖneriTorrentlere Yorum Yapınız ! Beğenmek İçin Yandaki Kalp Simgesine Tıklayın !


0
( Yüksek Kalite ) Part 1 Part 2 Part 3 Part 4 Part 5 Part 6Yorum yap

Öğrenci Victor Frankenstein (Danny Huston), karısı (Carrie Ana Moss) ve tezgâhtar ekibi, şahane bir insan prototipi oluşturabilmek amacıyla mevcut güçleriyle çabalamaktadırlar. Amaçları bu prototip yardımıyla tedavisi -siz hastalıklara çözüm yolu bulmaktır. Son Olarak bir beyaz adam oluşturmayı başarırlar, başka avlu düşündükleri falan değildir. Zehirli iğneyle yaratığı cinayet planı işe yaramaz ve alet olan kimse eli açık kalır. Bu andan sonuç hep Los Angeles şehri büyük kimi korkutma aşağıya girecektir.Bicapsnet ekibi kadar tüm Frankenstein izleyicilerine uygun seyirler dileriz.


Yeşil Logo Yok Ve Part Yok Gibi Sorular ?Arkadaşlar Sistemimizde 2 Farklı Film Kategorisi Mevcut Part İle İzleme Ve Direk İzleme Sağ Köşe'den Film(Direk İzleme) Part İzleme'dir İndirme Yoktur.Film(Torrent İndirme) İse Filmi İndirme Kategorisidir.Direk İzleme Çıkan Filmlerin Birçoğu Torrent İndirme Kategorisinde İndirmeye Hazır Durumdadır.İyi Eğlenceler.


! DOSYA İNDİRME İŞLEMİ !"Yeşil Logonun Altındaki Dosyayı İndirmek İçin Tıkla" Yazısına Basınız.

! DİREK FİLM İZLEME HAKKINDA !Eğer Film Partlı İse Direk İzleme Filmdir Partları Kontrol Ediniz.Farklı Partlarda Video Çıkışı Olabilir.

909
Konu Bilgileri 12 ay önce eklendi
Frankenstein 2015 Türkçe Altyazılı 1080p Full HD izle

Tür: Film (İzleme-Direk İzleme)

Yapım: 1910

IMDB Puanı: 8.6

Yönetmen: J. Searle Dawley

Oyuncular: Mary Fuller, Charles Ogle

Etiketler: , , , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?