Sitemizde şuan toplam 4116 torrent ve direk izleme film bulunmaktadır.

Final Fantasy X/X-2 HD Remaster (Cracklı) Torrent Hızlı İndir Full

ÖneriTorrentlere Yorum Yapınız ! Beğenmek İçin Yandaki Kalp Simgesine Tıklayın !


0
( Yüksek Kalite )

Açıklama

FINAL FANTASY X devasa tehdit Sin tarafından dövme imha sonsuz döngüsünden Spira ve dünyayı kurtarmak için onu arayışı Yuna adında genç ve güzel bir Summoner ile yolculuklar bir yıldız Blitzball çalar, Tidus , hikayesini anlatır .

FINAL FANTASY X- 2 iki yıl Ebedi Sakin başlangıcından sonra Spira dünyasına döner. Bir alanda gizemli ama tanıdık bir görüntü gösterilmiştir olması , Yuna bir Küre Hunter olur ve onun yoldaşları Rikku ve Paine ile birlikte , içinde gizem yanıtlarını bulmak için dünya çapında bir arayış çıkar.

Daha önce sadece Japonya’da ve Avrupa’da yayımlanan oyunların uluslararası sürümleri dayanarak , FINAL FANTASY X / X- 2 HD Remaster eski ve hem yeni fanlar , şimdiki nesil ileri bu zamansız klasik getiriyor.

Dosyayı İndirmek İçin Tıkla !


Yeşil Logo Yok Ve Part Yok Gibi Sorular ?Arkadaşlar Sistemimizde 2 Farklı Film Kategorisi Mevcut Part İle İzleme Ve Direk İzleme Sağ Köşe'den Film(Direk İzleme) Part İzleme'dir İndirme Yoktur.Film(Torrent İndirme) İse Filmi İndirme Kategorisidir.Direk İzleme Çıkan Filmlerin Birçoğu Torrent İndirme Kategorisinde İndirmeye Hazır Durumdadır.İyi Eğlenceler.


! DOSYA İNDİRME İŞLEMİ !"Yeşil Logonun Altındaki Dosyayı İndirmek İçin Tıkla" Yazısına Basınız.

! DİREK FİLM İZLEME HAKKINDA !Eğer Film Partlı İse Direk İzleme Filmdir Partları Kontrol Ediniz.Farklı Partlarda Video Çıkışı Olabilir.

3.089
Konu Bilgileri 11 ay önce eklendi
YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?