Sitemizde şuan toplam 4116 torrent ve direk izleme film bulunmaktadır.

Deadlight: Director’s Cut Torrent İndir Full Hızlı Download

ÖneriTorrentlere Yorum Yapınız ! Beğenmek İçin Yandaki Kalp Simgesine Tıklayın !


0
( Yüksek Kalite )

Açıklama
Hikaye: Bir kıyamet 1986 yılında Set, bir zombi salgını hayatta kalanlar gerekli yoluyla yeryüzünde bu cehennem hayatta kalmaya çalışan, insan uygarlığının kalıntıları arasında yaşıyor. Randall Wayne, onun sevdikleriniz için Seattle tahrip sokaklarında arıyor içe dönük ve biraz paranoyak kurtulan oynarlar. gergin platform oluşturma ve yaşamı tehdit eden boyunca zombi size kalabalık kırıp kıt mühimmat ve silah kullanmak, ya da bunların geçmişte gizlice ve gizlemek için çevreyi gezinmek için karar vermeniz gerekir karşılaşır. şimdi sadece ‘gölgeler’ olarak bilinen insan ırkının yürüyen ölmeyen kalıntıları, karşı hayatta kalmak için birden fazla yolu var.

Deadlight: Directors Cut her şekilde orijinal deadlight artırır. Geliştirilmiş görseller ve dokular Seattle kalıntıları bile daha fazla ayrıntı getirmek, artı gelişmiş kontroller ve yeni animasyonlar Randall daha çevik hale. Artık yaşam için mücadele etmek ve deadlight içinde test etmek için hayatta kalma becerilerini koymak gerekir: Directors Cut yeni oyun modu, ‘Hayatta Kalma Arena’.

Dosyayı İndirmek İçin Tıkla !


Yeşil Logo Yok Ve Part Yok Gibi Sorular ?Arkadaşlar Sistemimizde 2 Farklı Film Kategorisi Mevcut Part İle İzleme Ve Direk İzleme Sağ Köşe'den Film(Direk İzleme) Part İzleme'dir İndirme Yoktur.Film(Torrent İndirme) İse Filmi İndirme Kategorisidir.Direk İzleme Çıkan Filmlerin Birçoğu Torrent İndirme Kategorisinde İndirmeye Hazır Durumdadır.İyi Eğlenceler.


! DOSYA İNDİRME İŞLEMİ !"Yeşil Logonun Altındaki Dosyayı İndirmek İçin Tıkla" Yazısına Basınız.

! DİREK FİLM İZLEME HAKKINDA !Eğer Film Partlı İse Direk İzleme Filmdir Partları Kontrol Ediniz.Farklı Partlarda Video Çıkışı Olabilir.

186
Konu Bilgileri 9 ay önce eklendi
YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?