Sitemizde şuan toplam 4116 torrent ve direk izleme film bulunmaktadır.

Çöl Kraliçesi — Queen Of The Desert 2015 Türkçe Dublaj 1080p HD İzle

ÖneriTorrentlere Yorum Yapınız ! Beğenmek İçin Yandaki Kalp Simgesine Tıklayın !


3
( Yüksek Kalite ) Part 1 Part 2 Part 3 Part 4 Part 5 Part 6Yorum yap

Sırayla gezginci, besteci, arkeolog, kaşif, kartograf ve yirminci yüzyılın başlarında İngiliz İmparatorluğu namına görev harekât bölgesi siyasi ataşe olan Gertrude Bell ’kovuk (Nicole Kidman) öyküsünün anlatıldığı filmde sahiden halktan birisi olan Bell, modern Irak ve Ürdün devletlerinin inşa edilmesine ve bu devletlerin başlangıç kralları olan Kral Abdullah birlikte Kral Faysal ’ın seçilmesine ahbap yetişkin, yetki belirlemiş biraz kadındır.torrentindirturk ekibi gibi özbeöz Tatsızlık Kraliçesi izleyicilerine yeterli seyirler dileriz.., Çöl Kraliçesi — Queen Of The Desert 2015 Türkçe Dublaj 1080p HD İzle www.torrentindirturk.com farkıyla sizlerle.


Yeşil Logo Yok Ve Part Yok Gibi Sorular ?Arkadaşlar Sistemimizde 2 Farklı Film Kategorisi Mevcut Part İle İzleme Ve Direk İzleme Sağ Köşe'den Film(Direk İzleme) Part İzleme'dir İndirme Yoktur.Film(Torrent İndirme) İse Filmi İndirme Kategorisidir.Direk İzleme Çıkan Filmlerin Birçoğu Torrent İndirme Kategorisinde İndirmeye Hazır Durumdadır.İyi Eğlenceler.


! DOSYA İNDİRME İŞLEMİ !"Yeşil Logonun Altındaki Dosyayı İndirmek İçin Tıkla" Yazısına Basınız.

! DİREK FİLM İZLEME HAKKINDA !Eğer Film Partlı İse Direk İzleme Filmdir Partları Kontrol Ediniz.Farklı Partlarda Video Çıkışı Olabilir.

1.392
Konu Bilgileri 8 ay önce eklendi
Çöl Kraliçesi — Queen Of The Desert 2015 Türkçe Dublaj 1080p HD İzle

Tür: Film (İzleme-Direk İzleme)

Yapım: 1994

IMDB Puanı: 7.7

Yönetmen: Stephan Elliott

Oyuncular: Hugo Weaving, Guy Pearce, Bill Hunter, Rebel Penfold-russell, John Casey

Etiketler: , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?