Sitemizde şuan toplam 4118 torrent ve direk izleme film bulunmaktadır.

Cities Skylines After Dark – Torrent İndir Download Hızlı

ÖneriTorrentlere Yorum Yapınız ! Beğenmek İçin Yandaki Kalp Simgesine Tıklayın !


0
( Yüksek Kalite )

Açıklama
Gece saat eğlence zamanı! After Dark derece popüler klasik şehir simülasyon Şehirler ilk genişleme: Siluetleri. Oyun heyecan geliştirmek yanı sıra şehir kurma deneyimi meydan korumak için tasarlanmış özellikler ve özelleştirmeler repertuarına genişletir. Colossal Order tarafından geliştirilen ve yayınlanan Paradox Interactive, son genişleme merkezi özelliği, gece ve gündüz döngüsü kullanmak ve şehrinizi yönetme yaklaşımı değiştirmek için. Eğer yaşıyor ve nefes geceleri ya da şehir karanlık saatlerde tehlikeleri ve talihsizlikleri yenik düşer hareketli bir şehir inşa edecek? Siz sadece hayal gücünüzle sınırlı, bu yüzden kontrol altına almak konum, gökyüzünün sınırı!

Güneş battığında hayat kentte nasıl bir şey olduğunu öğrenin!

Günün saatlerinde kent değişiklikleri ve vatandaş programları etkiler: Gündüz ve Gece Cycle yararlanın. Trafik geceleri gözle görülür yavaş ve bazı zonlu alanlar tam verimle çalışması yok. Bu genişleme, gece ve gündüz döngüleri farklı yönlerini yönetme kontrolü size koyacağız.

Boş uzmanlık: Ticari alanları boş zaman faaliyetleri konusunda uzmanım olabilir. Boş alanlar gece boyunca özellikle aktiftir, fakat gündüzleri normal ticari alanlar gibi çalışır.

Turizm uzmanlık: Böyle plaj aktiviteleri uzmanlaşmak kıyı üzerinde barlar ve restoranlar, küçük marina ve balıkçı turları gibi Ticari alanları.

Dosyayı İndirmek İçin Tıkla !


Yeşil Logo Yok Ve Part Yok Gibi Sorular ?Arkadaşlar Sistemimizde 2 Farklı Film Kategorisi Mevcut Part İle İzleme Ve Direk İzleme Sağ Köşe'den Film(Direk İzleme) Part İzleme'dir İndirme Yoktur.Film(Torrent İndirme) İse Filmi İndirme Kategorisidir.Direk İzleme Çıkan Filmlerin Birçoğu Torrent İndirme Kategorisinde İndirmeye Hazır Durumdadır.İyi Eğlenceler.


! DOSYA İNDİRME İŞLEMİ !"Yeşil Logonun Altındaki Dosyayı İndirmek İçin Tıkla" Yazısına Basınız.

! DİREK FİLM İZLEME HAKKINDA !Eğer Film Partlı İse Direk İzleme Filmdir Partları Kontrol Ediniz.Farklı Partlarda Video Çıkışı Olabilir.

219
Konu Bilgileri 1 sene önce eklendi
YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?