Sitemizde şuan toplam 4116 torrent ve direk izleme film bulunmaktadır.

Chaos Domain – Torrent İndir Download Hızlı

ÖneriTorrentlere Yorum Yapınız ! Beğenmek İçin Yandaki Kalp Simgesine Tıklayın !


0
( Yüksek Kalite )

Açıklama

Kaos Alan karşısında kötü insanları çekim hakkında bir oyundur. Bunun dışında , bu Unreal Engine ile güçlendirilmiş bir çalışma ve silah Platformer, aynı zamanda. Oyun son derece İstismarı ve Doom Troopers gibi Contra / Probotector serisi dahil 8 -bit ve 16-bit dönemine ait, oyunlar , yanı sıra başlıklarına göre etkilenir. oyun ( açıkça tanrı Anubis’in bir hi-tech versiyonu gibi görünüyor) ana karakteri görünürde herkesi öldürmek zorunda kaos mezhebindekilerden tarafından işgal büyük bir uzay gemisi üzerinde yer almaktadır . oyun tüm eylem hakkında, tabii ki hikaye odaklı değildir . Oyuncular silah yükseltme ve performanslarını artırmak özel öğeleri satın alabilirsiniz . 2 oyuncu için yerel co-op mevcuttur.
Dosyayı İndirmek İçin Tıkla !


Yeşil Logo Yok Ve Part Yok Gibi Sorular ?Arkadaşlar Sistemimizde 2 Farklı Film Kategorisi Mevcut Part İle İzleme Ve Direk İzleme Sağ Köşe'den Film(Direk İzleme) Part İzleme'dir İndirme Yoktur.Film(Torrent İndirme) İse Filmi İndirme Kategorisidir.Direk İzleme Çıkan Filmlerin Birçoğu Torrent İndirme Kategorisinde İndirmeye Hazır Durumdadır.İyi Eğlenceler.


! DOSYA İNDİRME İŞLEMİ !"Yeşil Logonun Altındaki Dosyayı İndirmek İçin Tıkla" Yazısına Basınız.

! DİREK FİLM İZLEME HAKKINDA !Eğer Film Partlı İse Direk İzleme Filmdir Partları Kontrol Ediniz.Farklı Partlarda Video Çıkışı Olabilir.

217
Konu Bilgileri 1 sene önce eklendi
YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?