Sitemizde şuan toplam 4118 torrent ve direk izleme film bulunmaktadır.

Cennette 90 Dakika (2015) – Türkçe Dublaj – Torrent İndir Download Hızlı

ÖneriTorrentlere Yorum Yapınız ! Beğenmek İçin Yandaki Kalp Simgesine Tıklayın !


1
( Yüksek Kalite )

Açıklama

2004 Yılında yasamini değiştiren hikâyesini Cecil Murphey yardımıyla kitaba dönüştürür . Film de bu kitaptan esinlenerek çevrilmiş A.Ş. Kazada yaralanan öldü denilen Bir adamın 90 dakika sonra bu 90 dakikayı cennette geçirdiğini iddia eden biri anlatılıyor . Kitap 5 yıl Boyunca New York Times çok satanlar listesinde Kalır ziyaretinde 6,5 milyonun uzerinde satış yapar . Cennette Doksan Dakika , Tanrı’nın realitesine oğlu Dereceli, gerçekçi Bir ​​Bakış açısı Sunuyor . Ağır Bir iyileşme süreci ‘ geçirenlere A.Ş. Sevdiği Birini kaybetmiş İNSANLARA cesaret teselli veriyor ettik . Piper’ın hayatını derinden Etkileyen bu deneyimin filmi Sizin de yaşama bakış açınızı değiştirecek .
Dosyayı İndirmek İçin Tıkla !


Yeşil Logo Yok Ve Part Yok Gibi Sorular ?Arkadaşlar Sistemimizde 2 Farklı Film Kategorisi Mevcut Part İle İzleme Ve Direk İzleme Sağ Köşe'den Film(Direk İzleme) Part İzleme'dir İndirme Yoktur.Film(Torrent İndirme) İse Filmi İndirme Kategorisidir.Direk İzleme Çıkan Filmlerin Birçoğu Torrent İndirme Kategorisinde İndirmeye Hazır Durumdadır.İyi Eğlenceler.


! DOSYA İNDİRME İŞLEMİ !"Yeşil Logonun Altındaki Dosyayı İndirmek İçin Tıkla" Yazısına Basınız.

! DİREK FİLM İZLEME HAKKINDA !Eğer Film Partlı İse Direk İzleme Filmdir Partları Kontrol Ediniz.Farklı Partlarda Video Çıkışı Olabilir.

251
Konu Bilgileri 11 ay önce eklendi
YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?