Sitemizde şuan toplam 4118 torrent ve direk izleme film bulunmaktadır.

Benim Çılgın Düğünüm 2 2016 Türkçe Altyazılı 1080p Full HD izle

ÖneriTorrentlere Yorum Yapınız ! Beğenmek İçin Yandaki Kalp Simgesine Tıklayın !


0
( Yüksek Kalite ) Part 1 Part 2 Part 3 Part 4 Part 5Yorum yap

Toula Portokalos (Nia Vardalos), turizm acentesi ve yavan temizlemecinin kapanmasının sonrasında babasının ilk kez açtığı Yunan restoranında çalışmayı sürdürmektedir. Kızı Paris ergin ve kurul çağına gelmiştir. Ailesinin baskısından devre dışı kalabilmek göre değişik yaklaşık şehirde okumayı istemektedir. Bu esnada Toula’nın annesi Maria ve babası Gus’ın nikâh belgelerinin keşiş tarafından imzalanmadığı uygun cari olmadığı anlaşılması mümkün. Hemen hep ailevi, amma öncekinden sert bir kat daha önemli amma düğün göre fazla yaklaşık araya gelecektir. Torrentindirturk.com ekibi kadar her Benim Kaçık Düğünüm 2 izleyicilerine yeterli seyirler dileriz., Benim Çılgın Düğünüm 2 2016 Türkçe Altyazılı 1080p Full HD izle www.torrentindirturk.com farkıyla sizlerle.


Yeşil Logo Yok Ve Part Yok Gibi Sorular ?Arkadaşlar Sistemimizde 2 Farklı Film Kategorisi Mevcut Part İle İzleme Ve Direk İzleme Sağ Köşe'den Film(Direk İzleme) Part İzleme'dir İndirme Yoktur.Film(Torrent İndirme) İse Filmi İndirme Kategorisidir.Direk İzleme Çıkan Filmlerin Birçoğu Torrent İndirme Kategorisinde İndirmeye Hazır Durumdadır.İyi Eğlenceler.


! DOSYA İNDİRME İŞLEMİ !"Yeşil Logonun Altındaki Dosyayı İndirmek İçin Tıkla" Yazısına Basınız.

! DİREK FİLM İZLEME HAKKINDA !Eğer Film Partlı İse Direk İzleme Filmdir Partları Kontrol Ediniz.Farklı Partlarda Video Çıkışı Olabilir.

671
Konu Bilgileri 7 ay önce eklendi
Benim Çılgın Düğünüm 2 2016 Türkçe Altyazılı 1080p Full HD izle

Tür: Film (İzleme-Direk İzleme)

Yapım: 2006

IMDB Puanı: 6.3

Yönetmen: Stefan Holtz

Oyuncular: Florian David Fitz, Baki Davrak, Mandala Tayde, Özay Fecht, Katrin Sass

Etiketler: , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?