Sitemizde şuan toplam 4116 torrent ve direk izleme film bulunmaktadır.

Batman v Superman: Adaletin Şafağı 2016 Türkçe Dublaj 1080p Full HD izle

ÖneriTorrentlere Yorum Yapınız ! Beğenmek İçin Yandaki Kalp Simgesine Tıklayın !


69
( Yüksek Kalite )

Man of Steel’daki büyük savaşın ardından Metropolis bütün bir enteresan haline gelmiştir. Bu yeni dünya düzeninde Superman de yargılanan bir figür haline gelmiştir. Dünya gerçekte ne cins bir kahramana gereksinim duyduğuna karar belirlemek için uğraşırken, kontrolsüz hareketleri aralıksız Süper Kahraman ’ın insanlığın yanına mı karşı mı olacağı merak edilirken Gotham Şehrinin koruyucusu Batman’e aleyhinde giriştiği uğraş yeni bir savaşa davetiye çıkaracaktır. Bir Takım insanlar için hala umudun sembolü olan kahraman, sayısı git gide artan bir kesim kadar dünyanın varlığına önemli bir tehdit olarak görülmektedir. Bruce Wayne de Superman’i tehdit olarak görenlerdendir ve onun verdiği zararları düzeltebilmek için Gotham’da Metropolis’e kazanç. Birincil zamandan beri birbirini sevmeyen ikili arasındaki karşılaşma amansız olur, fakat Lex Luthor’un yarattığı Doomsday tüm Metropolis halkı için en büyük düşman haline gelince, Wonder Woman’ın da yardımıyla onu alt etmek için güçlerini birleştirirler. Zack Snyder imzalı Batman versus Superman: Adaletin Şafağı, tarihte ilk olarak iki DC karakterini beyaz perdede buluşturuyor. Başrollerinde Oscar ödüllü Ben Affleck Batman/Bruce Wayne ve Man of Stell filminin yıldızı Henry Cavill Superman/Clark Şehir rolüyle karşısında karşıya geliyor.torrentindirturk ekibi olarak bütün Batman v Superman: Adaletin Şafağı izleyicilerine iyi seyirler dileriz


Yeşil Logo Yok Ve Part Yok Gibi Sorular ?Arkadaşlar Sistemimizde 2 Farklı Film Kategorisi Mevcut Part İle İzleme Ve Direk İzleme Sağ Köşe'den Film(Direk İzleme) Part İzleme'dir İndirme Yoktur.Film(Torrent İndirme) İse Filmi İndirme Kategorisidir.Direk İzleme Çıkan Filmlerin Birçoğu Torrent İndirme Kategorisinde İndirmeye Hazır Durumdadır.İyi Eğlenceler.


! DOSYA İNDİRME İŞLEMİ !"Yeşil Logonun Altındaki Dosyayı İndirmek İçin Tıkla" Yazısına Basınız.

! DİREK FİLM İZLEME HAKKINDA !Eğer Film Partlı İse Direk İzleme Filmdir Partları Kontrol Ediniz.Farklı Partlarda Video Çıkışı Olabilir.

816
Konu Bilgileri 1 sene önce eklendi
YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?