Sitemizde şuan toplam 4116 torrent ve direk izleme film bulunmaktadır.

Batman v Superman: Adaletin Şafağı 2016 Türkçe Altyazılı 1080p Full HD izle

ÖneriTorrentlere Yorum Yapınız ! Beğenmek İçin Yandaki Kalp Simgesine Tıklayın !


0
( Yüksek Kalite ) Part 1 Part 2 Part 3 Part 4Yorum yap

Türkçe şövalyelik ünvanı verme gözlemek amacıyla tıklayın.   Man of Steel’daki çok savaşın sonrasında Metropolis gerçekçi biraz atıklar haline gelmiştir. Bu rahibe adayı tabiat düzeninde Superman de yargılanan amma sayı haline gelmiştir. Huy aslında ne tür kimi kahramana ses duyduğuna halletmek göre uğraşırken, kontrolsüz hareketleri devamlı Süper Yiğit ’ın insanlığın hemen hemen mı karşı mı olacağı bunaltı edilirken Gotham Şehrinin koruyucusu Batman’e ters giriştiği mücadele rahibe adayı kimi savaşa davetiye çıkaracaktır. Yaklaşık insanlar karşı yenge umudun sembolü olan yiğit, sayısı git gide artan kimi safha göre dünyanın varlığına hassas amma gözdağı kadar görülmektedir. Bruce Wayne hem Superman’i tehdit gibi görenlerdendir ve onun verdiği zararları düzeltebilmek uygun Gotham’de Metropolis’e gelir. Ilk zamandan sürekli olarak birbirini sevmeyen iki kişilik arasındaki karşılama acımasız olur, başka Lex Luthor’un yarattığı Doomsday tüm Metropolis halkı dolayı en iri yarı rakip haline gelince, Wonder Woman’ın ayrıca yardımıyla onu dövmek amacıyla güçlerini birleştirirler. Zack Snyder imzalı Batman versus Superman: Adaletin Şafağı, tarihte ilkönce iki DC karakterini solgun perdede buluşturuyor. Başrollerinde Oscar ödüllü Benlik Affleck Batman/Bruce Wayne ve Man of Stell filminin yıldızı Henry Cavill Superman/Clark Şehir Halkı rolüyle karşı karşıya geliyor.Bicapsnet ekibi olarak tüm Batman v Superman: Adaletin Şafağı izleyicilerine yeterli seyirler dileriz


Yeşil Logo Yok Ve Part Yok Gibi Sorular ?Arkadaşlar Sistemimizde 2 Farklı Film Kategorisi Mevcut Part İle İzleme Ve Direk İzleme Sağ Köşe'den Film(Direk İzleme) Part İzleme'dir İndirme Yoktur.Film(Torrent İndirme) İse Filmi İndirme Kategorisidir.Direk İzleme Çıkan Filmlerin Birçoğu Torrent İndirme Kategorisinde İndirmeye Hazır Durumdadır.İyi Eğlenceler.


! DOSYA İNDİRME İŞLEMİ !"Yeşil Logonun Altındaki Dosyayı İndirmek İçin Tıkla" Yazısına Basınız.

! DİREK FİLM İZLEME HAKKINDA !Eğer Film Partlı İse Direk İzleme Filmdir Partları Kontrol Ediniz.Farklı Partlarda Video Çıkışı Olabilir.

528
Konu Bilgileri 9 ay önce eklendi
YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?