Sitemizde şuan toplam 4118 torrent ve direk izleme film bulunmaktadır.

Avira System Speedup 2.1.11.1086 + Crack – Torrent İndir Download Hızlı

ÖneriTorrentlere Yorum Yapınız ! Beğenmek İçin Yandaki Kalp Simgesine Tıklayın !


0
( Yüksek Kalite )

Açıklama
Avira System Speedup güvenli ve iyice hak hızlı, hatasız bir performans geri getirmek için Windows optimize etmek kullanılmayan programları ve dosyaları kaldırmak için bir araçtır. Bu hızlı ve güvenli bir şekilde PC dağınıklığı temizlemek araçları komple bir set içeren bir sistem temizleme modülü vardır. Bir Önemsiz Dosyaları Temizleyici, Registry Cleaner ve Akıllı Birleştiricisi ile israf alanı önemli miktarda kurtarın. Günlük web tarama indirilen verileri temizlemek için Privacy Cleaner etkinleştirin. File Shredder ve Disk Wiper öğeler kurtarılamaz silinmiş emin ederken Dosya Şifreleme, meraklı gözlerden karşı kilitli güncel dosyaları tutar. Uninstaller kaldırılan uygulamalar hiçbir kalıntıları ileride hataları makinenizde alan atık veya neden izin verir.

Süreç Yöneticisi ve Hizmet Yöneticisi ile komple System Optimizer, yolda geri şımarık PC süreçlerini koyar. Başlangıç ​​Yöneticisi, Windows yükler iken gerçekleştirilen görevlerin sayısını sınırlayarak açılış süresini hızlandırır. Disk Doctor, bulur tanılar ve onarımlar sabit disk hataları. Disk Analyzer disk alanı kullanımını artırmak için fırsat denetler. Koruyucu bakım için Sürücüler monitör donanım hatası riskini azaltarak, donanım, işletim sisteminizi bağlayan yazılım izler.

Dosyayı İndirmek İçin Tıkla !


Yeşil Logo Yok Ve Part Yok Gibi Sorular ?Arkadaşlar Sistemimizde 2 Farklı Film Kategorisi Mevcut Part İle İzleme Ve Direk İzleme Sağ Köşe'den Film(Direk İzleme) Part İzleme'dir İndirme Yoktur.Film(Torrent İndirme) İse Filmi İndirme Kategorisidir.Direk İzleme Çıkan Filmlerin Birçoğu Torrent İndirme Kategorisinde İndirmeye Hazır Durumdadır.İyi Eğlenceler.


! DOSYA İNDİRME İŞLEMİ !"Yeşil Logonun Altındaki Dosyayı İndirmek İçin Tıkla" Yazısına Basınız.

! DİREK FİLM İZLEME HAKKINDA !Eğer Film Partlı İse Direk İzleme Filmdir Partları Kontrol Ediniz.Farklı Partlarda Video Çıkışı Olabilir.

239
Konu Bilgileri 1 sene önce eklendi
YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?