Sitemizde şuan toplam 4118 torrent ve direk izleme film bulunmaktadır.

5. Dalga, The 5th Wave 2016 Türkçe Altyazılı 1080p Full HD izle

ÖneriTorrentlere Yorum Yapınız ! Beğenmek İçin Yandaki Kalp Simgesine Tıklayın !


1
( Yüksek Kalite ) Part 1 Part 2 Part 3 Part 4 Part 5 Part 6Yorum yap

Dünya dışı servet (Others) kadar gerçekleştirilen 4 hamle dalgası, özbeöz dünyayı alt kaplayan etmiştir. Başlangıç dalgada dünyada elektrikler indirimli, tâli dalgada gerçekleşen tsunamilerle ayaklık yerinden oynamış, üçüncü dalgada ise yaygın hastalık milyarlarca insanı kırıp geçirmiştir. Dördüncü dalgada beyaz adam formuna örtülü saldırganlar, dünyanın terazi insanlarını teker çark ortadan kaldırmaya başlamışlardır. 5. el sallama bundan böyle kaçınılmazdır ve 16 yaşındaki Cassie Sullivan’ın (Chloe Grace Moretz) eşsiz amacı, Diğerleri’nin eline düşmüş olan kardeşi Sammy’i kurtarmaktır. Bu sırada tanıştığı Evan Walker’a (Alex Roe) ne de istemez bel bağlamak zorunda kalacaktır.Torrentindirturk ekibi kadar bütün 5. Dalga izleyicilerine yeterli seyirler dileriz.


Yeşil Logo Yok Ve Part Yok Gibi Sorular ?Arkadaşlar Sistemimizde 2 Farklı Film Kategorisi Mevcut Part İle İzleme Ve Direk İzleme Sağ Köşe'den Film(Direk İzleme) Part İzleme'dir İndirme Yoktur.Film(Torrent İndirme) İse Filmi İndirme Kategorisidir.Direk İzleme Çıkan Filmlerin Birçoğu Torrent İndirme Kategorisinde İndirmeye Hazır Durumdadır.İyi Eğlenceler.


! DOSYA İNDİRME İŞLEMİ !"Yeşil Logonun Altındaki Dosyayı İndirmek İçin Tıkla" Yazısına Basınız.

! DİREK FİLM İZLEME HAKKINDA !Eğer Film Partlı İse Direk İzleme Filmdir Partları Kontrol Ediniz.Farklı Partlarda Video Çıkışı Olabilir.

1.036
Konu Bilgileri 12 ay önce eklendi
5. Dalga, The 5th Wave 2016 Türkçe Altyazılı 1080p Full HD izle

Tür: Film (İzleme-Direk İzleme)

Yapım: 2016

Yönetmen: J Blakeson

Oyuncular: Chloë Grace Moretz, Nick Robinson, Alex Roe, Liev Schreiber, Zackary Arthur

Etiketler: , , , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?